ART / Lithographs / Litographs 8448420
nr 844 8420
LITOGRAPHS
6 parts, Sign Hl, subject size: 10x14,
6 st, Sign Hl, motivets mått: 10x14
400
SEK 100
Monday September 2 2013
at 19:49:39
2/9 17:23:30